Polish (Poland)English (United Kingdom)
sauna sauny

Twoje konto

   


Nie pamiętasz hasła? Nie pamiętasz nazwy użytkownika?

Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Oferta specjalna

Zestaw do aromaterapii SAUNA
Zestaw do aromaterapii SAUNA
330,00 zł


akcesoria do saun
Złoty środek leczniczy ? sauna i łaźnia PDF Drukuj

 

Aby dokonać odpowiedniego wyboru łaźni, warto by rozglądnąć się za typami sauny czy jacuzzi, dzięki temu będziemy mogli skupić całkowicie się na swojej osobie podczas wizyty w łaźni czy saunie. Otóż sauny możemy podzielić na następujące rodzaje - sauna infrared, sauna parowa i sauna fińska, i te wszystkie trzy odmiany obdarowują ciało ludzkie chwilową aczkolwiek dobroczynną przyjemnością. Podczas wizyt w saunie nasz organizm rewitalizuje się, przez co wzmacnia się i regeneruje i to jest recepta na zdrowie , również na to, aby biły od nas dodatnie fluidy.

Czas, który płynie gdy gościmy w saunie parowej daje ciału i duszy wyśmienitych przeżyć, przy czym na dodatek z wywiera zbawienny wpływ na nasz metabolizm, gdyż poprawia tempo spalania tłuszczy i węglowodanów. I tak oto sauna parowa prowadzi do osiągnięcia szczupłej figury. Pomaga również usunąć z ustroju niepotrzebne substancje a tym samym wyczyścić ze szkodliwych płynów organizm ludzki, to działa niemal jak uzdrawiająca terapia. Inne działanie prezentuje sauna infrared. Ta oto sauna pracuje dzięki promieniom podczerwonym , a te prowadzą do polepszenia stanu powłok ciała. Najlepszym sposobem na wspomaganie naturalnych barier ochronnych staje się z kolei sauna fińska, ponieważ podczas przebywania w takiej saunie nasza odporność zyskuje dodatkowe ?wspomagacze? z powodu generowanego w saunie suchego, nagrzanego powietrza. Po owej kuracji w saunie będziemy wyraźnie lepiej się czuli, a to potrzebne jest do odpierania ataków patogenów.

Gdy posiadasz wystarczającą kwotę forsy, jak popularnie nazywają to dzieci , to my radzimy ? zakup dla całej rodziny wybraną (sauna fińska, parowa czy infrared) saunę w twoim domu. Kiedy decyzja zostanie podjęta wystarczy tylko znaleźć odpowiednie firmy typu producent saun. Potem pozostanie tylko zaopatrzyć się w parę akcesoriów, tego typu jak piec do sauny wytwarzający ciepło w saunie a wraz z poprzednim powinno się kupić sterownik do sauny, który posiada odporny na wysoką temperaturę wyświetlacz oraz, jeśli nie pociągnie to za sobą większych kosztów warto wybudować taki wygodny wynalazek jak kabina sauny. Obecność w domu sauny to szansa na relaks w każdej chwili i złoty środek leczniczy.

 

 


Kontakt

  • SaunyActiv
  • ul. Karkonoska 11
  • 80-180 Gdańsk
  • tel. 730 920 980
  • mail: biuro@saunyactiv.eu
SaunyActiv.eu 2011