Polish (Poland)English (United Kingdom)
sauna sauny

Twoje konto

   


Nie pamiętasz hasła? Nie pamiętasz nazwy użytkownika?

Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Oferta specjalna

Strefa Wellness SASHA
Strefa Wellness SASHA
.

akcesoria do saun
Sauna na każdą kieszeń PDF Drukuj

W naszej ofercie znajdują się sauny, łaźnie parowe, kabiny infrared oraz inne urządzenia i akcesoria w niewiarygodnie atrakcyjniej cenie.Firma nasza koncentruje się zarówno na rynku trójmiejskim, województwa pomorskiego jak i całego kraju.Sauna oczyszcza organizm, pozwala się zrelaksować i zapomnieć o problemach z którymi borykamy się na co dzień.

 

Sauna Fińska - Infrared- Łaźnia

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby takie jak: sauna fińska, kabina infrared, łaźnia parowa charakteryzowały się najwyższym standardem wykonania i doskonałą jakością.
Pragniemy, aby nasz klient był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanych przez nas usług, a przy tym produktów, które są bezpieczne i nowoczesne oraz cechują się prostotą i elegancją.
Udaje się nam to osiągnąć dzięki wieloletnim doświadczeniom w branży odnowy biologicznej, wykorzystaniu najnowszych fińskich technologii oraz doborowi cieszących się popularnością i zaufaniem części wyposażania saun i łaźni.

Rodzaje saun

Warto pamiętać że charakterystyczna, wspólną dla wszystkich rodzajów saun cechą jest drewno z którego są wykonane.

Sauna sucha

Ten typ sauny charakteryzuje się bardzo wysoką temperaturą, która przekracza nawet 120°C. przy stosunkowo niskiej wilgotności powietrza.

Sauna mokra

To najbardziej rozpowszechniony typ sauny, popularnie nazywany jest sauną fińską. W odróżnieniu od sauny suchej w saunie parowej temperatura jest sporo niższa i kształtuje się w przedziale 75-90°C. Dzięki nasyceniu powietrza parą wodną da się odczuć wilgotność sięgającą 20-35%.

Sauna parowa

Najłagodniejsza odmiana sauny. Wilgotność w saunie parowej kształtuje się w przedziale 40-70% przy temperaturze nie przekraczającej 65°C. Wilgotność jest wyraźnie odczuwalna, jednak bardzo daleko jej do łaźni parowej w której wynosi 100%.

Sauna kombi

Szczególnie polecany przez Sauny Activ typ sauny łączącej zalety kabiny infrared z tradycyjną sauną fińską. Sauny kombi mają wbudowany piec do sauny i promienniki ciepła Infrared. Dzięki temu możemy na przemian cieszyć się delikatnym, leczniczym ciepłem kabiny infrared i tradycyjnym klimatem sauny fińskiej.

Wpływ sauny na organizm człowieka:

  • wspomaga układ odpornościowy
  • wspomaga układ krążenia
  • odpręża, relaksuje oraz dostarcza pozytywnej energii
  • oczyszcza z toksyn metabolicznych

Przy produkcji saun od wielu lat współpracujemy z firmą Centrum Sauny Wandex.

Właśnie zrobiłeś pierwszy krok na drodze do zdrowia, lepszej kondycji i dobrego samopoczucia. Wciąż brakuje Ci czasu, życie toczy się coraz szybciej i coraz więcej od Ciebie wymaga. My to rozumiemy! Twoje domowe SPA jest miejscem, w którym odzyskasz energię i zregenerujesz siły. ZAUFAJ NAM!

 


Kontakt

  • SaunyActiv
  • ul. Karkonoska 11
  • 80-180 Gdańsk
  • tel. 730 920 980
  • mail: biuro@saunyactiv.eu
SaunyActiv.eu 2011