Polish (Poland)English (United Kingdom)
sauna sauny

Twoje konto

   


Nie pamiętasz hasła? Nie pamiętasz nazwy użytkownika?

Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Oferta specjalna

Strefa Wellness SASHA
Strefa Wellness SASHA
.

akcesoria do saun
Rodzaje saun PDF Drukuj

W celu dokonania selekcji wśród saun, należy przede wszystkim rozglądnąć się za typami sauny, w ten sposób możemy skupić się całkowicie na sobie zażywając kąpieli w parze wodnej. Nasze zdrowie to dla nas najcenniejsza rzecz dlatego dbajmy o nie. Temu służy sauna fińska, sauna infrared i sauna parowa. Wspaniałe uczucie jakie doświadczamy gdy jesteśmy w łaźni bądź saunie stanowi zaledwie przedsmak tego, czym sauna nas obdaruje, w grę wchodzi również taka rzecz, że sauna czy łaźnia parowa działa dodatnio na wydolność naszego organizmu, co znacząco daję odczuć poprawę odporności.

Jeśli chcemy doznać niepowtarzalnego uczucia spokoju, wystarczy odwiedzić saunę parową. Przebywanie w tej saunie działa doskonale na naszą przemianę materii i sprawia, że tracimy niepotrzebne nam toksyczne związki, sprzyja pozbywaniu się tłuszczy i węglowodanów.

Specyficzne promienie podczerwone, jakie zapewnia sauna infrared to prawdziwie lecznicza terapia, rodzaj ?promiennej? diety dla powłok skórnych. Promieniowanie podczerwone powoduje wytwarzanie się substancji wspomagających komórki tkanki okrywającej. W momencie gdy zawita zima, czujemy często frustrujące uczucie chłodu . Wtedy najlepiej wybrać się do sauny fińskiej. Powodem jest to że, sauna fińska wytwarza bardzo wysoką temperaturę, a charakteryzuje się zarazem niskim stanem wilgotności, co stymuluje w sposób wzmożony wytrzymałość organizmu przy ataku ze strony wszelkich obcych organizmów czy wirusów.

 


Kontakt

  • SaunyActiv
  • ul. Karkonoska 11
  • 80-180 Gdańsk
  • tel. 730 920 980
  • mail: biuro@saunyactiv.eu
SaunyActiv.eu 2011