Polish (Poland)English (United Kingdom)
sauna sauny

Twoje konto

   


Nie pamiętasz hasła? Nie pamiętasz nazwy użytkownika?

Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Oferta specjalna

Serce sauny
Serce sauny
300,00 zł


akcesoria do saun
Łaźnie parowe PDF Drukuj

W ofercie Sauny Activ znajdą państwo Łaźnie akrylowe, ceramiczne oraz ceramiczno-akrylowe. Wykonujemy łaźnie dla użytkowników domowych jak i instytucji komercyjnych. Nasza łaźnia charakteryzuje się perfekcyjnym wykonaniem oraz co bardzo ważne konkurencyjną ceną.

Łaźnia akrylowa

Wykonywana przez Sauny Activ łaźnia parowa akrylowa przeznaczona jest dla użytku przez 5-8 osób. Pięknym ozdobnikiem naszych łaźni jest efekt gwieździstego nieba, osiągnięty dzięki zamontowaniu na suficie łaźni specjalnego oświetlenia.

Łaźnia ceramiczna

Wykonywana przez naszą firmę łaźnia turecka lub rzymska z ceramiki przeznaczona jest minimalnie dla 4 osób. Niewielka wielkość sprawia że nadaje się idealnie jako wyposażenie hoteli spa jak i luksusowego centrum odnowy biologicznej w państwa domu.

Łaźnia ceramiczno-akrylowa

Łączy ze sobą najlepsze cechy obu typów łaźni parowych. Eleganckie, łatwe w czyszczeniu podgrzewane siedzisko akrylowe subtelnie komponuje się z ozdobnymi mozaikami, tworząc niepowtarzalną całość. Połączenie ceramiki i akrylu sprawia że łaźnie proponowane przez Sauny Activ mogą być montowane na mniejszych powierzchniach niż dotychczas.

Łaźnia parowa

W niedalekich czasach przeszłych łaźnia parowa była kojarzona jedynie z miejscem publicznym, z którego korzystali obywatele społeczeństwa, którzy sami nie posiadali własnej łazienki, dlatego nie miała ona najlepszego zdania i opinii. Obecnie jednak ten stereotyp się zmienia i łaźnia parowa staje się jednym z bardziej komfortowych urządzeń do upragnionego relaksu i wypoczynku.

W łaźniach parowych panuje zdecydowanie niższa temperatura niż w saunie i wynosi 40-50 stopni Celsjusza, przy wilgotności powietrza 100%. W stosunku do sauny w łaźni zużywane jest dużo mniej energii elektrycznej.

Zalety łaźni parowej dla zdrowia

Kąpiele w łaźni parowej działają kojąco na nasz organizm, powodują iż doskonale odpoczywamy i relaksujemy się po meczącym dniu w pracy, dodatkowo kąpiele w łaźni obniżają napięcie mięśni, oczyszczają nasz organizm z toksyn, doskonale nawilżają i regenerują skórę oraz pomagają w leczeniu chorób dróg oddechowych, układu krążenia i w dolegliwościach oraz schorzeniach reumatycznych.

Jak należy korzystać z łaźni parowej?

Z łaźni parowej korzystamy podobnie jak z sauny, jednak temperatura w łaźni jest zdecydowanie niższa i dlatego o wiele mniej męcząca dla organizmu. Jednorazowa kąpiel w łaźni parowej może trwać nawet do kilkudziesięciu minut i można ją łączyć z aromaterpaią lub swobodnym odpoczynkiem na wygodnym siedzisku, po zakończonej kąpieli udajemy się pod relaksujący i ochładzający prysznic. Zachęcamy wszystkich do zakupu łaźni parowej, która jest idealną formą odpoczynku i relaksu dla zmęczonego i schorowanego ciała, aby mógło codziennie swobodnie się regenerować i korzystać na własnej skórze z ich dobroczynnego oddziaływania.

Ozdobne oświetlenie światłowodowe w łaźni parowej

Proste w montażu i obsłudze dekoracyjne światłowody imitujące gwieździste niebo, zorze polarną czy też obraz planetarium nadają każdej łaźni niepowtarzalny wygląd. Jednocześnie elementu oświetlenia nie wymagają duże nakładu energii oraz dzięki swemu bogactwu kształtów i kolorów prezentują szyb i elegancje. Źródło światła może znajdować się poza pomieszczeniem w którym się je montuje.


Więcej informacji o łaźniach parowych znajdziesz na stronie centrum Sauny Wandex.

 

 


Kontakt

  • SaunyActiv
  • ul. Karkonoska 11
  • 80-180 Gdańsk
  • tel. 730 920 980
  • mail: biuro@saunyactiv.eu
SaunyActiv.eu 2011