Polish (Poland)English (United Kingdom)
sauna sauny

Twoje konto

   


Nie pamiętasz hasła? Nie pamiętasz nazwy użytkownika?

Nie masz jeszcze konta? Rejestracja

Oferta specjalna

Strefa Wellness SASHA
Strefa Wellness SASHA
.

akcesoria do saun
Łaźnie parowe PDF Drukuj

W ofercie Sauny Activ znajdą państwo Łaźnie akrylowe, ceramiczne oraz ceramiczno-akrylowe. Wykonujemy łaźnie dla użytkowników domowych jak i instytucji komercyjnych. Nasza łaźnia charakteryzuje się perfekcyjnym wykonaniem oraz co bardzo ważne konkurencyjną ceną.

Łaźnia akrylowa

Wykonywana przez Sauny Activ łaźnia parowa akrylowa przeznaczona jest dla użytku przez 5-8 osób. Pięknym ozdobnikiem naszych łaźni jest efekt gwieździstego nieba, osiągnięty dzięki zamontowaniu na suficie łaźni specjalnego oświetlenia.

Łaźnia ceramiczna

Wykonywana przez naszą firmę łaźnia turecka lub rzymska z ceramiki przeznaczona jest minimalnie dla 4 osób. Niewielka wielkość sprawia że nadaje się idealnie jako wyposażenie hoteli spa jak i luksusowego centrum odnowy biologicznej w państwa domu.

Łaźnia ceramiczno-akrylowa

Łączy ze sobą najlepsze cechy obu typów łaźni parowych. Eleganckie, łatwe w czyszczeniu podgrzewane siedzisko akrylowe subtelnie komponuje się z ozdobnymi mozaikami, tworząc niepowtarzalną całość. Połączenie ceramiki i akrylu sprawia że łaźnie proponowane przez Sauny Activ mogą być montowane na mniejszych powierzchniach niż dotychczas.

Łaźnia parowa

W niedalekich czasach przeszłych łaźnia parowa była kojarzona jedynie z miejscem publicznym, z którego korzystali obywatele społeczeństwa, którzy sami nie posiadali własnej łazienki, dlatego nie miała ona najlepszego zdania i opinii. Obecnie jednak ten stereotyp się zmienia i łaźnia parowa staje się jednym z bardziej komfortowych urządzeń do upragnionego relaksu i wypoczynku.

W łaźniach parowych panuje zdecydowanie niższa temperatura niż w saunie i wynosi 40-50 stopni Celsjusza, przy wilgotności powietrza 100%. W stosunku do sauny w łaźni zużywane jest dużo mniej energii elektrycznej.

Zalety łaźni parowej dla zdrowia

Kąpiele w łaźni parowej działają kojąco na nasz organizm, powodują iż doskonale odpoczywamy i relaksujemy się po meczącym dniu w pracy, dodatkowo kąpiele w łaźni obniżają napięcie mięśni, oczyszczają nasz organizm z toksyn, doskonale nawilżają i regenerują skórę oraz pomagają w leczeniu chorób dróg oddechowych, układu krążenia i w dolegliwościach oraz schorzeniach reumatycznych.

Jak należy korzystać z łaźni parowej?

Z łaźni parowej korzystamy podobnie jak z sauny, jednak temperatura w łaźni jest zdecydowanie niższa i dlatego o wiele mniej męcząca dla organizmu. Jednorazowa kąpiel w łaźni parowej może trwać nawet do kilkudziesięciu minut i można ją łączyć z aromaterpaią lub swobodnym odpoczynkiem na wygodnym siedzisku, po zakończonej kąpieli udajemy się pod relaksujący i ochładzający prysznic. Zachęcamy wszystkich do zakupu łaźni parowej, która jest idealną formą odpoczynku i relaksu dla zmęczonego i schorowanego ciała, aby mógło codziennie swobodnie się regenerować i korzystać na własnej skórze z ich dobroczynnego oddziaływania.

Ozdobne oświetlenie światłowodowe w łaźni parowej

Proste w montażu i obsłudze dekoracyjne światłowody imitujące gwieździste niebo, zorze polarną czy też obraz planetarium nadają każdej łaźni niepowtarzalny wygląd. Jednocześnie elementu oświetlenia nie wymagają duże nakładu energii oraz dzięki swemu bogactwu kształtów i kolorów prezentują szyb i elegancje. Źródło światła może znajdować się poza pomieszczeniem w którym się je montuje.


Więcej informacji o łaźniach parowych znajdziesz na stronie centrum Sauny Wandex.

 

 


Kontakt

  • SaunyActiv
  • ul. Karkonoska 11
  • 80-180 Gdańsk
  • tel. 730 920 980
  • mail: biuro@saunyactiv.eu
SaunyActiv.eu 2011